Sense-neuletoppi, hopeapaju

70 % Premium Baby Alpaca 30 % Mulberry-silkki

33 reviews Poistuu mallistosta

Sense on upean kevyt hihaton neulepusero, joka on valmistettu maailman upeimmista luonnonmateriaaleista. Sense sopii käytettäväksi sellaisenaan tai yhdessä neuletakkiemme kanssa.

Väri: Hopeapaju

Tuotetta ei ole varastossa eikä myytävänä.

  • Nopea toimitus 1-3 arkipäivää
  • 30 vrk:n vaihto ja palautus
  • Vastuullinen tuotanto
  • Asiakastyytyväisyys 4,8/5

Ota kaikki asiakasarvostelut käyttöön ja tee niistä interaktiivisia hyväksymällä toiminnaliset evästeet

asiakkaiden arvostelut
4,6 Perustuu 33 arvosteluun
5 ★
79% 
26
4 ★
9% 
3
3 ★
6% 
2
2 ★
3% 
1
1 ★
3% 
1
Kirjoita arvostelu Kysy tuotteesta

Kiitos arvostelustasi!

Tuotearvosteluista on paljon hyötyä muille asiakkaille. Voit jakaa tuotearvostelusi ystävillesi!

Filter Reviews:
TE
20 syys 2023
Tiina E.
FI FI

Sense-neuletoppi hopeapaju

Ihana toppi! Ei kutita eikä hiosta ja istuu hyvin. Myös väri on kaunis. Suosittelen! Kokoapurin suosittelema M-koko oli hyvä.

UO
01 syys 2023
Ursula O.
FI FI

Sense neuletoppi

Olen tosi tyytyväinen tuotteeseen. Materiaali on niin ihana kuin luvattiin. Ja toimitus tapahtui reippaasti.

UO
01 syys 2023
Ursula O.
FI FI

Sense neuletoppi

Olen tosi tyytyväinen tuotteeseen. Materiaali on niin ihana kuin luvattiin. Ja toimitus tapahtui reippaasti.

RK
10 heinä 2023
Riitta K.
FI FI

Sense neuletoppi musta L

Hyvä malli ja materiaali neuletakkien alla käytettäväksi. Minulla myös sama grafiittina, väreissä ei suurta eroa, mutta tämä, selkeä musta väri parempi joissakin yhdistelmissä, meleerattu grafiitti vähän pehmeämpi väri, molemmat käytössä. Koko L sopiva, muut Alpani kokoa L, XL tai M/L.

TP
05 heinä 2023
Tuija P.
FI FI

Sense grafiitti

Materiaalin ja työn laatu on ensiluokkaista, kuten Alpalla aina. Pari tuotetta ostamieni n. kahdenkymmenen joukossa on kuitenkin sellaisia, joissa ei kaavoitus ole mennyt ihan nappiin. Minulla on Sense topista sekä s-että m- kokoinen, mutta kummassakin hihan aukot ovat vähän oudosti avautuvat. Kuin olisivat liian väljät. Minua se ei kuitenkaan haittaa, kun käytän niitä aina jakun kanssa.