Fellow-neule, metsänvihreä

100% alpakan villaa

62 reviews

Fellow on monikäyttöinen neule niin töihin kuin vapaa-ajalle. Nappilista ja istutetut hartiat antavat yksinkertaisen tyylikkäälle neuleelle persoonallisuutta ja särmää. 

Väri: M.vihreä

Koko

Käytä Fitle-kokoapuria

Clear

Valitse koko nähdäksesi saatavuuden

209,90

  • 100 % Baby Alpaca – erityisen hieno kuitulaatu.
  • Kevyt ja hengittävä – kuin toinen iho.
  • Äärimmäisen helppohoitoinen – pesu muutaman kerran vuodessa riittää!
  • Loistava vaate matkoille – 100 % alpakan villa pysyy raikkaana eikä rypisty pakattunakaan.
  • Muotoonneulottu valmistus – korkealaatuiset, kestävät ja siistit saumat.
  • Tuntuma pehmenee parhaimmilleen ensimmäisten käyttökertojen myötä.
  • Meleerattu hyvin tumma vihreän sävy. Lue väriemme tarkat kuvaukset tästä.
  • Valmistettu vastuullisesti Pohjois-Euroopassa.

Pääkuvan malli on 181 cm ja 76 kg, ja hänellä on päällään koko M.

  • Joustavat osamaksu- ja laskuvaihtoehdot
  • Nopea toimitus 1-3 arkipäivää
  • 30 vrk:n vaihto ja palautus
  • Vastuullinen tuotanto
  • Asiakastyytyväisyys 4,8/5

Ota kaikki asiakasarvostelut käyttöön ja tee niistä interaktiivisia hyväksymällä toiminnaliset evästeet

asiakkaiden arvostelut
4,9 Perustuu 62 arvosteluun
5 ★
89% 
55
4 ★
11% 
7
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Kirjoita arvostelu Kysy tuotteesta

Kiitos arvostelustasi!

Tuotearvosteluista on paljon hyötyä muille asiakkaille. Voit jakaa tuotearvostelusi ystävillesi!

Filter Reviews:
JN
04 joulu 2023
Jyri N.
FI FI

Fellow-neule, metsänvihreä

Aivan mahtava tuote! Ihan alkuun hieman kutitti, mutta muutaman käyttökerran jälkeen ei lainkaan ja on erittäin mukavan tuntuinen päällä. Väri metsänvihreä erittäin upea! Laadukas neule kaikin puolin :)

JS
04 loka 2023
Juhani S.
FI FI

Fellow-neule, metsänvihreä

On (mukavan) lämmin ja miellyttävä. Muutama eka kerta villa ei ole suoraan ihoa vasten mukava, sen jälkeen alkaa vajaan muutaman viikon siirtymävaihe, jonka jälkeen kangas on täysin sisäänajettu. Ensiluokkaisen mukava suoraan iholle. Paremmin eristävä kuin merinovilla. Väri on elävä - ja ekan pesun jälkeen ei liian tumma (ollakseen elävä). Myyntipuheet pitivät paikkansa, kyllä tätä voi estotta suositella. Tässä on kaikki kohdillaan.

KK
10 elo 2023
Kauko K.
FI FI

Felow neule Navy

Ajan paljon moottoripyörällä. Felow Navy neuleen lisään ajotakin alle kun ilma viilenee. Toimii hyvin. Lisäksi on tyylikäs neule joka päällä voi liikkua missä vaan. Olen tyytyväinen

RK
02 kesä 2023
Riitta K.
FI FI

Fellow- neule, navy L

Jo toinen Fellow miehelleni, aiemmin ostettu tummanharmaa ollut paljon käytössä ja pysynyt siistinä ja muodossaan. Nappien ansiosta helppo käyttää monella tavalla, myös kauluspaidan kanssa. Tämä tummansininen väri todella kaunis, hyvin myös farkkuihin sopiva. Koko sopiva L, XL ja 52 kokoja käyttävälle miehelleni.

HL
11 touko 2023
Henna L.
FI FI

Fellow neule, beige XL

Koko oli täydellinen 194 cm pitkälle miehelle. Ei jäänyt liian leveäksi alaosasta ja yläosasta istui hyvin. Mies rakastui neuleeseen heti, materiaali on pehmeä ja väri kaunis.